Привіт друзі. Хотів написати цю статтю з самого ранку, але четвер не даремно має горду назву дня дурака в моєму розумінні. Тому починаю писати вже о пів на одинадцяту, а коли закінчу не маю ніякої уваги.
Як і писав декілька днів тому, я значно знизив свою активність онлайн. В першу чергу зміни стосувались мого коментування та читанню статей інших користувачів. Якщо раніше я читав майже всі публікації, зі своєї стрічки новин, то зараз тільки тих авторів, онлайн стосунки з якими для мене мають цінність. Цінність не в плані вигоди, а в плані тих емоцій, що я отримую від взаємодії з ними.
Взагалі, на мою суб’єктивну думку, саме в спілкуванні основна цінність нашої спільноти. Адже, ніщо так не «прив’язує» людей як бажання висловити свою думку та почути думку, авторитетної для неї людини. Можливо, це також своєрідний наркотик, як і більшість речей, що нас оточує, але з часів початку розвитку соціуму ми вже не можемо без цього спілкування.
Особливо актуальним спілкування стало в 2020 році, коли звичайні ніби речі у вигляді походів до магазинів перетворились у майже єдині можливості для багатьох отримати це спілкування.
Думаю, не даремно в офіційному телеграм каналі, де МОЗ інформує населення про динаміку боротьби із пандемією, постійно з’являється посилання на гарячі лінії підтримки. Один з основних страшних наслідків ковіду являється страх. Саме цей страх, при відсутності спілкування здатний запустити механізми самознищення, які в майбутньому можуть призвести до найтяжчих наслідків.
Розуміючи це все, я вірю що соціальні проекти, що будуються на основі блокчейні (поєднуючи у собі можливості до реалізації 2 основних потреб (потреби в достатку та потреби в спілкуванні)) приречені на успіх.
Дякую за увагу. Carpe diem. Успіху Вам!
Thank you for listening. Carpe diem. Good luck to you!